COVID intézkedések 2020.05.11.

TISZTELT SZÜLŐK!

POLGÁRMESTER ÚR TÁJÉKOZTATÓJÁBAN MEGJELENTEK SZERINT A PÜSPÖKKERTVÁROSI TAGÓVODA FOGADJA 2020. MÁJUS 11-TŐL A GYERMEKEKET – MINDKÉT ÓVODÁNKBÓL – A 152/2020. (IV. 27) KORMÁNYRENDELET ÁLTAL MEGHATÁROZOTTAK SZERINT:

– CSOPORTONKÉNT 5 FŐ

– A SZÜLŐK NYILATKOZNAK ARRÓL, HOGY A GYERMEK FERTŐZŐ BETEGSÉGBEN NEM SZENVED – DOKUMENTUMTÁRBAN TALÁLHATÓ FORMANYOMTATVÁNY – ENNEK HIÁNYÁBAN A GYERMEKET NEM FOGADJUK AZ ÓVODÁBAN.

ELŐZŐ NAP

12 ÓRÁIG JELZI A SZÜLŐ IGÉNYÉT E-MAILEN – ELŐSZÖR 05.08. PÉNTEK 12 ÓRÁIG – A KÖVETKEZŐ CÍMEN:

POSTMASTER@SZIVARVANYO.T-ONLINE.HU

AZ ÓVODA ÉPÜLETÉBE A SZÜLŐK NEM LÉPHETNEK BE, A GYERMEKET BEADJÁK A DAJKÁNAK ÉS DÉLUTÁN UGYANILYEN MÓDON ADJUK ÁT GYERMEKEIKET.

AMENNYIBEN AZ IGÉNYEK MEGHALADJÁK A PÜSPÖKKERTVÁROSI TAGÓVODÁBAN ELLÁTHATÓ GYERMEKEK LÉTSZÁMÁT – 5 GYERMEK/CSOPORT – A GYÖNGYVIRÁG ÓVODÁBAN BIZTOSÍTJUK AZ ELLÁTÁST.

A JELENTKEZÉSEKET MINDKÉT ÓVODÁNKBÓL FOGADJUK ÉS EZUTÁN KERÜLNEK KIALAKÍTÁSRA A CSOPORTOK!

TISZTELETTEL: NAGYNÉ CSETERICS ÉVA ÓVODAIGAZGATÓ