28okt2021

Tisztelt Szülők!

Köszönöm azoknak a  Szülőknek akik eddig is együttműködtek velünk és betartották a belépésre vonatkozó kéréseimet.

A járvány erősödésével és az egyéb gyorsan terjedő köhögéssel, náthával járó fertőzések megelőzése érdekében kérem, hogy mindenki tartsa be a következő egyszerű szabályokat:

• Kérem, viseljenek az épületben maszkot és használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket.
  • Csak annyi időt töltsenek az óvoda épületében, ami szükséges a gyermekek átöltöztetéséhez.
  • Egy gyermeket egy szülő kísérjen, beteg gyermek vagy felnőtt ne jöjjön be az óvodába, mint kísérő.
  • 12.30-ig ne jöjjenek be az épületbe, eddig az időpontig az ebédeltetés zajlik.
  • A náthás, köhögős egyéb tünetekkel hazaküldött gyermekek másnap csak orvosi igazolással jöhetnek óvodába.

Együttműködésüket köszönöm, Nagyné Cseterics Éva óvodaigazgató

21júl2021

Tisztelt Szülők!
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Polgármestere a 2/2021(VII.7.) sz. döntése értelmében a Szivárvány Óvoda nyári zárva tartási ideje módosul.
Az óvoda felújítási munkálataira nem jelentkezett kivitelező, így azt megvalósítani a nyáron már nem lehetséges a nevelési év biztonságos megkezdése érdekében.

A fentiek értelmében a Szivárvány Óvoda zárva tart:
2021. július 01 – 31-ig

Nagyné Cseterics Éva
óvodaigazgató

10márc2021

Négylábú tanársegédekkel
a gyógyulásért!

A foglalkozásokat Csorbáné Szigetvári Melinda logopédus-terápiás kutya felvezető vezeti kutyáival együttműködésben. Bella és Luna terápiás kutyák látogatják óvodánkat péntekenként.

www.patamancs.hu

www.matesze.hu

Az óvodánkban készült kisfilm a kutyás folding electric scooters for adults terápiáról: