Normál működés visszaállása 2020.05.20-tól

TISZTELT SZÜLŐK!

DR CSER-PALKOVICS ANDRÁS POLGÁRMESTER ÚR TÁJÉKOZTATÁSA SZERINT MÁJUS 20-TÓL NORMÁL MŰKÖDÉSRE ÁLLNAK VISSZA AZ ÓVODÁK, KIVÉTEL A FELÚJÍTÁS ALATT ÁLLÓ SZIVÁRVÁNY ÓVODA.

A PÜSPÖKKERTVÁROSI TAGÓVODÁNKBAN FOGADJUK A SZIVÁRVÁNY ÓVODA ÉS A TAGÓVODÁBA JÁRÓ GYERMEKEKET IS, AMÍG A BEFOGADÓ KÉPESSÉGE ENGEDI, CSOPORTONKÉNT 25 FŐ. KÉREM AZ IGÉNYBE VÉTEL ELŐTTI NAPON 12 ÓRÁIG JELEZZÉK ÍRÁSBAN, E-MAILEN AZ IGÉNYEKET.

AZ ÓVODA NORMÁL MŰKÖDÉSE MELLETT CSOPORTÖSSZEVONÁSOK LESZNEK, ILL. ELŐFORDUL HOGY NEM A SAJÁT ÓVODAPEDAGÓGUSUKKAL TALÁLKOZNAK A GYERMEKEK. Nyilatkozatot hogy a fertőző betegségekben nem szenved a gyermek nem kell hozni.

BIZTONSÁGI OKOKBÓL A ZSILIPRENDSZERT TOVÁBBRA IS FENNTARTJUK, ÍGY AZ ÓVODÁBA A SZÜLŐK NEM JÖHETNEK BE.

AZOK A SZÜLŐK, AKIK TOVÁBBRA IS OTTHON SZERETNÉK MEGOLDANI ÓVODÁS GYERMEKÜK FELÜGYELETÉT, AZ “KÉRELEM A TÁVOLMARADÁSRA” NYOMTATVÁNY – DOKUMENTUMTÁR- KITÖLTÉSE UTÁN ENGEDÉLYEZNI FOGOM, ÍGY IGAZOLT HIÁNYZÁSNAK TEKINTJÜK.

TISZTELETTEL: NAGYNÉ CSETERICS ÉVA ÓVODAIGAZGATÓ