Tájékoztatás Szülőknek a járvány erősödésével kapcsolatosan

Tisztelt Szülők!

Köszönöm azoknak a  Szülőknek akik eddig is együttműködtek velünk és betartották a belépésre vonatkozó kéréseimet.

A járvány erősödésével és az egyéb gyorsan terjedő köhögéssel, náthával járó fertőzések megelőzése érdekében kérem, hogy mindenki tartsa be a következő egyszerű szabályokat:

• Kérem, viseljenek az épületben maszkot és használják a kihelyezett kézfertőtlenítőket.
  • Csak annyi időt töltsenek az óvoda épületében, ami szükséges a gyermekek átöltöztetéséhez.
  • Egy gyermeket egy szülő kísérjen, beteg gyermek vagy felnőtt ne jöjjön be az óvodába, mint kísérő.
  • 12.30-ig ne jöjjenek be az épületbe, eddig az időpontig az ebédeltetés zajlik.
  • A náthás, köhögős egyéb tünetekkel hazaküldött gyermekek másnap csak orvosi igazolással jöhetnek óvodába.

Együttműködésüket köszönöm, Nagyné Cseterics Éva óvodaigazgató