Vészhelyzeti intézkedések 2020.03.16.

TISZTELT SZÜLŐK!

Dr Cser-Palkovics András Polgármester Úr a Kormány által kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel a lakosság, és a gyerekek egészségének védelme érdekében kéri a szülőket, különösen az egyébként is otthon levő szülőket, hogy tartsák otthon gyermekeiket és ne vigyék óvodába 2020 március 16-tól.

KÉREM ÖNÖKET JELENTSÉK BE, AMENNYIBEN MÁRCIUS 16-TÓL NEM JÖN GYERMEKÜK AZ ÓVODÁBA, AKÁR TELEFONON, AKÁR E-MAILEN A HONLAPON TALÁLHATÓ ELÉRHETŐSÉGEKEN.

MINDEN HIÁNYZÁS IGAZOLT, NEM KELL AZ ELŐZETES ENGEDÉLYT KITÖLTENI.

Kizárólag egészséges gyermek jöhet óvodába, a betegség gyanúja esetén a szülőnek haza kell vinnie a gyermekét, és csak orvosi igazolással jöhet újra.

Az ellátást igénybe vevő gyermekek átvétele és átadása u.n. zsiliprendszerben történik, a folyosóra nem mehetnek be a kísérők. A gyermekek átadása és délután az elvitele a bejáratnál történik, ahonnan a kollégák beviszik a gyerekeket és átöltöztetik, majd délután ilyen módon hozzák a Szülőkhöz.

A meghozott biztonsági intézkedések mindannyiunk védelmét szolgálják, kérem együttműködésüket.